بخش کاربری
فراموشی رمز عبور
قبلا ثبت نام نکرده ام

شارژ سریع با THINO دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵

شارژ سریع با THINO

Thino می تواند یک راه حل ساده برای کسانی باشد که هنوز با پاوربانکهای معمول کنار نیامده اند.این وســیله کوچک سرعت دریافت و انتقال شارژ را به سه برابر رسانده و بدون نیاز به هیچ کابل اضافه ای می تواند گوشی های مختلف را شارژ کند. این دستگاه فقط یک ورودی دارد که با توجه به IC مخصوصی که در آن جای داده شده می تواند تشخیص دهد که در حال حاضر زمان دریافت و انتقال شــارژ است. THINOمی تواند پنج ساعت شارژ گوشی را در 15دقیقه تامین کند وهمچنین خود این دستگاه نیز در زمانی کمتر از  15دقیقه به شارژکامل می رسد.

thino__4_

Thino با سه کانکتور مختلف Lightning, Micro USB, USB Type-C عرضه شده تا خیالتان راحت باشد که با هر وسیله ای سازگار می باشد.

کابل این دیوایس طوری طراحی شده که بر روی بدنه آن قفل شده و می توانید اطمینان داشته باشید که به طور تصادفی باز نخواهد شد و با متصل نمودن آن به هر جایی که علاقه دارید حمل نقل این وسیله را برای شما ساده خواهد نمود.

thino__3_
thino__1_
thino__5_

بدنه ساخته شده از آلومینیوم این دیوایس بسیار بادوام و محکم بوده و باعث زیبایی خاصی در طراحی آن شده است.

همچنین سنسورهای تعبیه شده در این پاوربانک شارژی ایمن را برای دستگاه های مختلف فراهم می آورد و در زمانی که دستگاه شما کاملا شارژ شود به طور اتوماتیک عمل شارژ را متوقف می سازد.

thino_7