بخش کاربری
فراموشی رمز عبور
قبلا ثبت نام نکرده ام

تخته هوشمند Smart Kapp چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵

تخته هوشمند  Smart Kapp

Smart Kapp همانند یک دفترچه یادداشت به کاربران امکان نوشتن یادداشت ها و زدن طرح های دستی را می دهد و به سرعت این محتواها را روی اپ موبایلی سازگار با خود ارسال می کند که می توان آنجا ثبت و ضبطشان نمود.

Smart Kappمانند یک وایت برد است و به همراه قلم هایی برای نوشتن و تخته پاک کنی برای تمیز کردن ارائه می شود. فراتر از این ها البته تخته یادشده را می توان به سوکت دیواری متصل و از طریق بلوتوث به گوشی وصل نمود. کاربران iOS می توانند کد QR را اسکن کرده و به تخته متصل شوند و کاربران آندرویدی هم قادرند ابزارشان روی برد به آرامی ضربه بزنند تا از طریق NFC  اتصال برقرار شود.

smart_kapp__2_

زمانی که اپلیکیشن موبایلی Smart Kapp روی گوشی نصب باشد و گوشی با تخته Pair شود و نیز اتصال اینترنت برقرار باشد ، هر محتوایی که روی تخته نوشته شود را میتوان بین ابزار های دیگر به اشتراک گذاشت و حداکثر 5 نفر به جلسه اشتراک گذاری متصل شوند.

smart_kapp__1_

برای گرفتن تصاویر فوری کافیست دکمه دوربینِ روی خود تخته یا همین دکمه روی اپ لمس شود که تصویرهای فوری را در قالب فایلهای JPEG و PDF ذخیره می کند. تمامی داده هایی که به سرویس ابری Smart Kapp  ارسال می شوند رمزگذاری شده هستند و به محض پاک شدن تخته یا متوقف شدن جلسه به اشتراک گذاری آنها هم پاک می شوند. البته هربار تنها یک ابزار موبایلی را می توان به تخته متصل نمود تا بدین طریق احتمال اختلال در تخته به حداقل برسد.