بخش کاربری
فراموشی رمز عبور
قبلا ثبت نام نکرده ام

دوربین خودرو‌ Ihreesy سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵

دوربین خودرو‌ Ihreesy

Ihreesy دستگاه هوشمندی را معرفی کرده است که می‌تواند به عنوان دوربین پشتی و جلویی خودرو‌ها عمل کند. دوربین پشتی خودرو‌ها وسیله‌ی مناسبی است که باعث می‌شود رانندگی بسیار ساده‌تر شود و حرکت به سمت عقب کار چندان دشواری نباشد.استفاده از دوربین‌های جلوی خودرو برای پیگیری مراحل مربوط به تصادف نیز کاربردی هستند.

به تازگی دستگاهی عرضه شده که می‌تواند هر دو کار را انجام دهد. این محصول که توسط شرکت Ihreesy تولید می‌شود، ساز و کار ساده‌ای دارد. این دستگاه شامل یک آینه‌ی وسط بزرگ است که نمایشگری ۴.۳ اینچی را در خود جای داده است. این دستگاه به واسطه‌ی گیره‌های خود، به راحتی روی انواع آینه‌‌های وسط خودروها قابل نصب است.

2

دستگاه جدید ihreesy دارای دو دوربین است؛ یکی در بخش پشتی آینه برای نمایش و ضبط محیط روبروی خودرو و دیگری برای نصب روی در صندوق عقب. مراحل نصب این دستگاه بسیار ساده است. تنها کافی است این آینه‌ی جدید را روی نمونه‌ی استاندارد خودروی خود نصب کنید و دوربین دید عقب را نیز در محل مناسبی روی در صندوق عقب متصل کنید. البته در نظر داشته باشید که دوربین دوم دارای سیم است و یکی از مراحل سخت استفاده از این گجت، عبور سیم این دوربین از پشت پوشش سقف و دیواره‌های کابین خودرو و رساندن آن به صندوق عقب است.

آینه‌ی جدید ihreesy توانایی ضبط تصاویر دریافتی از دوربین‌ها را با رزولوشن 1080p و ذخیره‌ی آن روی کارت حافظه دارد. در نهایت نیز باید به بزرگ‌ترین نقطه ضعف این دستگاه اشاره کرد. برای استفاده از این آینه‌ی جدید، نیاز به شارژ باتری‌های آن به وسیله‌ی شارژر فندکی مخصوص خواهید داشت. با توجه به این که شرکت سازنده صحبتی از میزان شارژدهی باتری‌های آن نکرده است، به احتمال قوی نباید توقع شارژدهی مناسب آن را داشت.

1