بخش کاربری
فراموشی رمز عبور
قبلا ثبت نام نکرده ام

پرژکتور جیبی ZenBeam E1 چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵

پرژکتور جیبی ZenBeam E1

پروژکتور جیبی ایسوس ZenBeam E1 ، با وزن تنها 307 گرمی خود، ویدئو پروژکتوری فوق فشرده با ابعاد 110 در 83 در 29 میلیمتر است که از طراحی خاص ایسوس با نام Zen استفاده می کند. بدنی آلومینیومی آن با دوایر متحد المرکزیکه برگرفته از فلسفه Zen است، به تازگی توانست جوایز معتبر iF Design 2016 و Red Dot Design 2016 را به خود اختصاص دهد.

ZenBeam E1 با استفاده از منبع نورانی LED می تواند 150 لومن نوردهی داشته باشد. فناوری به کار گرفته شده در لامپ آن  DLP IntelliBright به تصاویر شما درخششی خاص می بخشد، در حالی که گرمای محسوسی تولید نمی کند. این محصول همچنین تمامی طیف رنگی NTSCرا پشتیبانی کرده و فناوری مذکور 30 درصد کنتراست تصاویر را ارتقا و تا 50 درصد مصرف انرژی را کاهش می دهد.

ZenBeam E1  به صورت ذاتی دارای تفکیک پذیری (854×480) است ولی فایل های ویدئویی Full HD 1080p را نیز پشتیبانی می کند. همچنین لنز آن به کاربر این امکان را می دهد که در فاصله کوتاه ( از بازه 15 اینچ تا 120 اینچ) تصویری را روی صفحه مورد نظر ایجاد کند.

 ZenBeam E1 به صورت خودکار به تصحیح زاوایای تصاویر می پردازد و کادر تصویر را در بهترین حالت برای شما آماده می کند. همچنین برای پخش صدا، از بلندگوهایی با فناوری انحصاری ایسوس SonicMaster در ساخت این دستگاه استفاده شده که صدایی شفاف و قدرتمند در عین اندازه کوچک برای شما فراهم می کند.

asus_zenbeame1__2_
asus_zenbeame1__4_
asus_zenbeame1__1_