بخش کاربری
فراموشی رمز عبور
قبلا ثبت نام نکرده ام
زمان خرید این محصول
تمام شد
سوئیچ TP-LINK TL-SL1351
سورپوینت: با خرید این کالا 10سورپوینت دریافت می کنید.

سوئیچ TP-LINK TL-SL1351

سوئیچ TP-LINK TL-SL1351

کد شناسایی محصول : SO-71562
برند: TP-Link
مشخصات:
ابعاد : 44 × 180 × 440 میلی‌متر
نوع : 10/100Mbp/s
تعداد پورت : 48
سخت افزار:
قابلیت برنامه ریزی و مدیریت :
گواهینامه ها : FCC, CE, RoHS
موارد بیشتر +
رنگ :
گارانتی :
انتخاب گارانتی
تعداد :
مجموع قیمت : 707,000 تومان
خرید pt افزودن به سبد خرید

جدول مشخصات

مشخصات
ابعاد
44 × 180 × 440 میلی‌متر
نوع
10/100Mbp/s
تعداد پورت
48
سخت افزار
تعداد پورت
48
نوع پورت
48 عدد پورت RJ45 با سرعت 10/100Mbps
2 عدد پورت RJ45 با سرعت 10/100/1000Mbps
1 عدد پورت گیگابیتی SFP
نوع سوئیچ
10/100Mbp/s
استاندارد ها
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
قابلیت برنامه ریزی و مدیریت
سرعت انتقال
11.6 مگابیت بر ثانیه
مک آدرس
8K
گواهینامه ها
FCC, CE, RoHS
منبع تغذیه
100-240VAC, 50/60Hz
اقلام همراه
کابل برق
کیت رکمونت
راهنمای نصب و راه‌اندازی سریع
پایه های ضدلغزش
توضیحات
ویژگی های پورت :
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable
1000BASE-X: MMF, SMF

محصولات مشابه

سوئیچ TP-LINK TL-SF1008D
0

سوئیچ TP-LINK TL-SF1008D

30,500 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SF1008D
سوئیچ TP-LINK TL-SG1048
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG1048

1,650,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG1048
سوئیچ TP-LINK TL-SG1024D
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG1024D

451,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG1024D
سوئیچ TP-LINK TL-SG1016D
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG1016D

294,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG1016D
سوئیچ TP-LINK TL-SG108
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG108

175,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG108
سوئیچ TP-LINK TL-SG1008
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG1008

191,500 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG1008
سوئیچ TP-LINK TL-SG1008D
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG1008D

97,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG1008D
سوئیچ TP-LINK TL-SL1226
0

سوئیچ TP-LINK TL-SL1226

329,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SL1226
سوئیچ TP-LINK TL-SG5428
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG5428

1,149,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG5428
سوئیچ TP-LINK TL-SL5428E
0

سوئیچ TP-LINK TL-SL5428E

884,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SL5428E
سوئیچ TP-LINK TL-SG3424
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG3424

999,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG3424
سوئیچ TP-LINK TL-SL3428
0

سوئیچ TP-LINK TL-SL3428

709,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SL3428
سوئیچ TP-LINK TL-SG2216
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG2216

549,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG2216
سوئیچ TP-LINK TL-SG3210
0

سوئیچ TP-LINK TL-SG3210

442,000 تومان
سوئیچ TP-LINK TL-SG3210

نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.

در صورتی که کد تصویری خوانا نبود کلیک کنید
امتیاز محصول